переговори глави уряду Сергія Корецького з керівницею ЄБРР Оділь Рено-Бассо
Фото: фейсбук-сторінка Сергія Корецького
Прем’єр-міністр Сергій Корецький провів розмову з президенткою Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо та керівництвом установи.
За словами Корецького, вони детально обговорили наявні проєкти фінансової підтримки України.
«Це стосується в першу чергу енергетики, транспорту, відновлення критичної інфраструктури — конкретні проєкти з чіткими результатами для країни вже цього року. Також є системні довгострокові проєкти. Будемо спільно працювати», – зауважив глава уряду.
Окремо під час зустрічі порушили питання впровадження стандартів корпоративного управління в державному секторі. Також обговорили підтримку ініціатив уряду щодо приватизації державних банків і підприємств.
За словами очільника уряду, з початку цього року обсяг інвестицій ЄБРР у проєкти в Україні вже перевищив 1,4 мільярда євро.