Харків підписав угоду про виділення 47 мільйонів євро для підготовки міста до майбутньої зими.
Про це в етері телемаратону повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов.
На Конференції з відновлення України у польському Гданську окрему панель присвятили Харкову. Відповідно до домовленостей, із згаданої суми 17 мільйонів євро становить безповоротний грант.
Мер наголосив, що наразі місто готується до наступного опалювального сезону, тому ці кошти є надзвичайно важливими для Харкова.