23 червня в Україні не застосовуватимуть обмеження електроенергії новини LB.ua


Завтра, 23 червня, в Україні не застосовуватимуть заходи обмеження використання електроенергії, пише Укренерго.

Водночас, енергетики закликали використовувати електроенергію раціонально, а користування потужними електроприладами за можливості перенести на денний час – з 10:00 до 16:00.

Фото: Укренерго

Вам також може сподобатися

Більше від автора