Обвал ринків США став найрізкішим з 2020 – новини


Обвал американських ринків після рішення Дональда Трампа обкласти більшість світу підвищеними тарифами став найрізкішим із 2020 року, пише Wall Street Journal. Учорашній розпродаж був спричинений побоюваннями, що нові тарифи втягнуть Штати в торговельну війну, а економіку – в рецесію. Аналітики JPMorgan підвищили прогноз ймовірності рецесії до 60 %. 

Учорашніх падіння скоротило ринкову вартість американських акцій на $3,1 трлн, і це стало найбільшим одноденним падіння з березня 2020 року. Долар упав до мінімуму з жовтня, а нафта дешевшала на понад 6 %. 

У п’ятницю ф’ючерси на фондові індекси знизилися. 

  • 3 квітня американський президент оголосив про безпрецедентне підвищення тарифів на імпорт з більшості країн світу. Україні випали найменші тарифи – в 10 %. Чим це загрожує і не загрожує українській економіці – пояснювала віцепрем’єрка Юлія Свириденко та, окремо для LB, народний депутат Ярослав Железняк.
  • Трамп дав зрозуміти, що готовий переглянути тарифи, якщо країни, проти яких їх застосували, запропонують Штатам дещо вигідне.



Вам також може сподобатися

Більше від автора