Кабінет Правової Допомоги
юридична компанія
Кабінет правової допомоги. Юридична компанія.

 

Новини

RSS

Закон проти свавілля. Коротко про незаконність валютних кредитів 09.08.2014 Закон проти свавілля. Коротко про незаконність валютних кредитів
Ви відчуваєте себе обдуреними? Кинутими державою на сваволю банків? Валютні кредити зробили Вас вічними боржниками? І ви вже не в силах тягти цей тягар? Приєднуйтесь! Разом ми переможемо!
Дивіться коротке відео!

Банк "Надра" готовий йти назустріч позичальникам 09.08.2014 Банк "Надра" готовий йти назустріч позичальникам
Банки идут заемщикам навстречу. Многие люди, которые взяли кредиты в долларах, в основном ипотеку, сейчас не в состоянии платить.

Представители Кредитного Майдана уже приходили с пикетами к разным банкам, на этот раз пришли и к банку "Надра". Заемщиков сразу же пригласили в финучреждение. Несмотря на то, что проблема долларовых кредитов не урегулирована на законодательном уровне, - в банке понимают ситуацию клиентов. И готовы искать компромисс.

Кредитний Майдан у Запоріжжі 08.08.2014 Кредитний Майдан у Запоріжжі
Відео - Запорізьке радіо про

Кредитний Майдан у Запоріжжі

Кредитний майдан вперше заявив про себе у Рівному 27.07.2014 Кредитний майдан вперше заявив про себе у Рівному

Десятки активістів з плакатами, флеш-моб та вимога негайно зміцнити національну валюту. Саме так сьогодні під головними офісами банків у Рівному проходила акція кредитного майдану. Крім того вимагають пікетувальники від банкірів і кредитні пільги.

У Житомирі говорили про валютні кредити, самогубства та зміну законодавства 26.07.2014 У Житомирі говорили про валютні кредити, самогубства та зміну законодавства
На сьогодні українці винні банкам 80 млрд грн. валютних кредитів. Через стрімке підвищення курсу долара позичальники, які брали кредити у 2004-2008 роках, сьогодні опинилися у безвихідній ситуації. Нерідко кабала кредиту штовхає людей до суїциду.

Про це 23 липня у Житомирі розповіли представники громадського об’єднання «Правдива країна», метою якого є захист інтересів валютних позичальників.

«Мета діяльності громадської організації «Правдива країна» - забезпечення конструктивного діалогу між позичальником, кредиторами і органами державної влади для попередження економічного колапсу в країні та створення чесних умов», - зазначив координатор громадського об’єднання «Правдива країна» Олексій Єсипенко.

За його словами, нині більше 7 млн. українців винні фінустановам гроші у валюті.

«В Україні більше 7 млн. валютних позичальників: 4 млн. людей взяли кредит, до них приєднуються сім'ї і поручителі. Об’єм валютних позик – 80 млрд гривень. Це по сьогоднішньому курсу. Якщо перевести по 5 грн. (адже саме таким був курс долара, коли люди брали кредити) – це всього 29 млрд.», - підкреслив Єсипенко.

Член громадського об’єднання «Правдива країна» Ілона Байкова наголосила: трагедією є те, що нерідко тягар кредиту заганяє людей у петлю.

«Більше 200 людей покінчили життя самогубством. Це тільки офіційні цифри. Не кажучи вже про серцевий напад, різке підняття цукру в крові… Люди вішалися, викидалися з вікна, було самоспалення. Бо банки працюють з колекторами… Людей доводили до самогубства», - розповіла Байкова.


Новости 151 — 155 з 176
Початок | Поперед. | 29 30 31 32 33 | Наст. | Кінець

Новини

   © 2015-2019 КПД Група КПД у Фуйсбуці