Кабінет Правової Допомоги
юридична компанія
Кабінет правової допомоги. Юридична компанія.

 

Новини

RSS

АГОРА: огляд громадських ініціатив - Громадська організація “Правдива країна” 11.07.2014 АГОРА: огляд громадських ініціатив - Громадська організація “Правдива країна”

Агора – площа в давньогрецьких полісах, де відбувалися громадські збори, в яких брали участь всі вільні громадяни

Проект ГО Спільнобачення про існуючі в різних галузях громадські ініціативи, рухи і громадські організації.
Останнім часов в Україні спостегірагається підвищення громадської активності, що є наслідком народження і поступового розвитку громадянського суспільства. Активна громадська позиція українських громадян, в свою чергу, народжує різноманітні громадські ініціативи (наприклад, від відстоювання інтересів людей, що брали кредити в валюті до організації допомоги Українській армії).
Згодом ці ініціативи можуть оформлюватися юридично в громадськії організації для отримання можливості брати участь у взаємодії з державними органами влади, акумулювання коштів на рахунках, і об`єднання більшої кількості зацікавлених громадян навколо чітко сформульованих ідей для ефективного досягнення поставленних цілей.
Ми поставили собі за мету висвітлити та класифікувати громадські ініціативи та рухи заради того, щоб українські громадяни могли дізнатися про політичні процеси, які відбуваються в недержавній сфері, швидше знайти своїх однодумців для вирішення гострих питань, які їх хвилюють, а також  налагодження обміну досвідом між різними громадськими ініціативами  – для отримання ефекту синергії.

Випуск 1. Кредитний Майдан. Громадська організація “Правдива країна”

Детально та доступно про незаконність валютних кредитів. Ваше Право, выпуск №1 08.07.2014 Детально та доступно про незаконність валютних кредитів. Ваше Право, выпуск №1
Валютные кредиты в Украине разоряют миллионы заемщиков, хотя возвращать кредитору деньги они должны по курсу, по которому их и брали. Как это сделать — смотрите в программе «Ваше Право»

Отчёт по акции "Напиши письмо Президенту" 08.07.2014 Отчёт по акции "Напиши письмо Президенту"

Отчёт по акции "Напиши письмо Президенту"

Краткий отчет о сегодняшней акции перед АП.

Приятно, что спецслужбы заботятся о порядке, поэтому сразу нам пригласили руководителя приемной АП. Он был очень внимателен и сразу предложил помощь в регистрации наших обращений.

Было много СМИ, однако они разбились на группки, когда появился второй пикет - родителей Героев Небесной сотни. Кстати родители были очень жестки по отношению к Президенту. Были даже попытки штурма.

Самое интересное было потом- когда половина наших понесла свои обращения на Шовковичну 12 в приемную для граждан.
Образовалась пробка из наших активистов длиной в 2 часа. Работники приемной прозрели. Но наши заемщики очень терпеливые - стояли до упору.

Верю, что достучаться получится. Спасибо всем, кто сегодня пришел! Была целая киевская сотня.

Слава Украине!


Акція - Напиши листа президенту! Київ, 08 липня,09.00 06.07.2014 Акція - Напиши листа президенту! Київ, 08 липня,09.00
Мета: звернути увагу Президента на кредитну проблему, на її масовість.
Дата: вівторок 08 липня 2014 року о 09 годині.
Місце: м.Київ, вул. Банкова 11, біля будівлі Адміністрації Президента.

Учасники: валютні позичальники Києва або області, інших регіонів, хто може приїхати. Можна замість себе відправити родичів Приходимо особисто та з родичами та друзями.
 
Спосіб: Подаємо звернення до президента (приклад листа).

Орг. моменти: Офіційна Заявка подана! Акція мирна, має ознаки флешмобу. Запрошуйте ЗМІ, знімайте також самі.

Встреча заёмщиков Киева и Киевской области 06.07.2014 Встреча заёмщиков Киева и Киевской области

Внимание встреча.
06.07 в воскресенье по адресу: ул. Авиаконструктора Антонова 2/32, корп.76, район Севастопольской площади с 18.00 до 20.00.
Состоится встреча участников Кредитного майдана - киевлян и Киевской области. Для регионов попытаемся организовать телемост по скайпу. Попозже организуем всеукраинское собрание.
Задача собрания обсудить назревшие организационные вопросы и планы на будущее. Зал рассчитан на 70 человек. Есть интернет, экран. Нужно будет скинуться по 10 гр.

Кто будет сообщите Оксане Гнатенко 097 259 34 33 gnatenkook@ukr.net .
Регистрация по наличии кредитного договора. Берем своих родственников и поручителей.

Відеозапис зустрічі можна переглянути тут.


Новости 136 - 140 из 156
Начало | Пред. | 26 27 28 29 30 | След. | Конец

Новини

   © 2015-2019 КПД Група КПД у Фуйсбуці