Кабінет Правової Допомоги
юридична компанія
Кабінет правової допомоги. Юридична компанія.

 

Новини

RSS

У Житомирі говорили про валютні кредити, самогубства та зміну законодавства 26.07.2014 У Житомирі говорили про валютні кредити, самогубства та зміну законодавства
На сьогодні українці винні банкам 80 млрд грн. валютних кредитів. Через стрімке підвищення курсу долара позичальники, які брали кредити у 2004-2008 роках, сьогодні опинилися у безвихідній ситуації. Нерідко кабала кредиту штовхає людей до суїциду.

Про це 23 липня у Житомирі розповіли представники громадського об’єднання «Правдива країна», метою якого є захист інтересів валютних позичальників.

«Мета діяльності громадської організації «Правдива країна» - забезпечення конструктивного діалогу між позичальником, кредиторами і органами державної влади для попередження економічного колапсу в країні та створення чесних умов», - зазначив координатор громадського об’єднання «Правдива країна» Олексій Єсипенко.

За його словами, нині більше 7 млн. українців винні фінустановам гроші у валюті.

«В Україні більше 7 млн. валютних позичальників: 4 млн. людей взяли кредит, до них приєднуються сім'ї і поручителі. Об’єм валютних позик – 80 млрд гривень. Це по сьогоднішньому курсу. Якщо перевести по 5 грн. (адже саме таким був курс долара, коли люди брали кредити) – це всього 29 млрд.», - підкреслив Єсипенко.

Член громадського об’єднання «Правдива країна» Ілона Байкова наголосила: трагедією є те, що нерідко тягар кредиту заганяє людей у петлю.

«Більше 200 людей покінчили життя самогубством. Це тільки офіційні цифри. Не кажучи вже про серцевий напад, різке підняття цукру в крові… Люди вішалися, викидалися з вікна, було самоспалення. Бо банки працюють з колекторами… Людей доводили до самогубства», - розповіла Байкова.

АГОРА: огляд громадських ініціатив - Громадська організація “Правдива країна” 11.07.2014 АГОРА: огляд громадських ініціатив - Громадська організація “Правдива країна”

Агора – площа в давньогрецьких полісах, де відбувалися громадські збори, в яких брали участь всі вільні громадяни

Проект ГО Спільнобачення про існуючі в різних галузях громадські ініціативи, рухи і громадські організації.
Останнім часов в Україні спостегірагається підвищення громадської активності, що є наслідком народження і поступового розвитку громадянського суспільства. Активна громадська позиція українських громадян, в свою чергу, народжує різноманітні громадські ініціативи (наприклад, від відстоювання інтересів людей, що брали кредити в валюті до організації допомоги Українській армії).
Згодом ці ініціативи можуть оформлюватися юридично в громадськії організації для отримання можливості брати участь у взаємодії з державними органами влади, акумулювання коштів на рахунках, і об`єднання більшої кількості зацікавлених громадян навколо чітко сформульованих ідей для ефективного досягнення поставленних цілей.
Ми поставили собі за мету висвітлити та класифікувати громадські ініціативи та рухи заради того, щоб українські громадяни могли дізнатися про політичні процеси, які відбуваються в недержавній сфері, швидше знайти своїх однодумців для вирішення гострих питань, які їх хвилюють, а також  налагодження обміну досвідом між різними громадськими ініціативами  – для отримання ефекту синергії.

Випуск 1. Кредитний Майдан. Громадська організація “Правдива країна”

Детально та доступно про незаконність валютних кредитів. Ваше Право, выпуск №1 08.07.2014 Детально та доступно про незаконність валютних кредитів. Ваше Право, выпуск №1
Валютные кредиты в Украине разоряют миллионы заемщиков, хотя возвращать кредитору деньги они должны по курсу, по которому их и брали. Как это сделать — смотрите в программе «Ваше Право»

Отчёт по акции "Напиши письмо Президенту" 08.07.2014 Отчёт по акции "Напиши письмо Президенту"

Отчёт по акции "Напиши письмо Президенту"

Краткий отчет о сегодняшней акции перед АП.

Приятно, что спецслужбы заботятся о порядке, поэтому сразу нам пригласили руководителя приемной АП. Он был очень внимателен и сразу предложил помощь в регистрации наших обращений.

Было много СМИ, однако они разбились на группки, когда появился второй пикет - родителей Героев Небесной сотни. Кстати родители были очень жестки по отношению к Президенту. Были даже попытки штурма.

Самое интересное было потом- когда половина наших понесла свои обращения на Шовковичну 12 в приемную для граждан.
Образовалась пробка из наших активистов длиной в 2 часа. Работники приемной прозрели. Но наши заемщики очень терпеливые - стояли до упору.

Верю, что достучаться получится. Спасибо всем, кто сегодня пришел! Была целая киевская сотня.

Слава Украине!


Акція - Напиши листа президенту! Київ, 08 липня,09.00 06.07.2014 Акція - Напиши листа президенту! Київ, 08 липня,09.00
Мета: звернути увагу Президента на кредитну проблему, на її масовість.
Дата: вівторок 08 липня 2014 року о 09 годині.
Місце: м.Київ, вул. Банкова 11, біля будівлі Адміністрації Президента.

Учасники: валютні позичальники Києва або області, інших регіонів, хто може приїхати. Можна замість себе відправити родичів Приходимо особисто та з родичами та друзями.
 
Спосіб: Подаємо звернення до президента (приклад листа).

Орг. моменти: Офіційна Заявка подана! Акція мирна, має ознаки флешмобу. Запрошуйте ЗМІ, знімайте також самі.


Новости 131 - 135 из 152
Начало | Пред. | 25 26 27 28 29 | След. | Конец

Новини

   © 2015-2018 КПД Група КПД у Фуйсбуці