Кабінет Правової Допомоги
юридична компанія
Кабінет правової допомоги. Юридична компанія.

 

Новини

RSS

В ваш банк введена временная администрация. Что делать? 16.06.2015 В ваш банк введена временная администрация. Что делать?
Что делать, если Ваш банк попал в список проблеммных банков? Если в банк введена временная администрация, банк объявлен банкротом и готовится ликвидация банка, в банк введен куратор. Для банков, находящихся в стадии ликвидации, указаны банки-агенты, выдающие средства клиентам ликвидируемых банков.  Если ваш банк в этом списке, что делать?

Действия для тех, кто хочет воспользоваться Меморандумом 13.05.2015 Действия для тех, кто хочет воспользоваться Меморандумом
Последовательность действий для тех, кто хочет воспользоваться меморандумом была представлена на пресс-конференции Чи полегшить реструктуризація валютних кредитів життя боржникам?

Почав діяти Меморандум щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті 08.05.2015 Почав діяти Меморандум щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті
Прес-реліз НБУ від 08.05.15
"Для того, щоб розпочати фактичний процес реструктуризації боргу, позичальнику необхідно письмово звернутися до банку з проханням проведення конвертації згідно з Меморандумом та зареєструвати це звернення в банку. Потім отримати письмову відповідь від банку. У разі відмови або отримання рішення про застосування умов, які є гіршими за умови Меморандуму, потрібно письмово звернутися з наданням всіх матеріалів до відповідної комісії при Громадській раді, яка буде створена найближчим часом."

 

Закон  0939 подписан Президентом! 05.05.2015 Закон 0939 подписан Президентом!

Закон 0939 о внесении изменений в Налоговый кодекс (касательно реструктуризации кредитных обязательств с иностранной валюты в гривну) подписан Президентом 05.05.15.  (ВРУ приняла закон 09.04.2015 г. во втором чтении и в целом). Ждем его публикации и на следующий день после этого он вступит в силу!

Этим законом внесли изменения в Налоговый кодекс и отменили 22% налога с дохода физлиц при прощении части валютного кредита при переводе его в гривну. Это прощение касается всех валютных кредитов, кроме тех, которые выданы сотрудникам банков.

Власники валютних кредитів відчують полегшення вже за 2 тижні 16.04.2015 Власники валютних кредитів відчують полегшення вже за 2 тижні

Після різкого стрибку курсу долара, власники валютних кредитів опинилися в майже безвихідній ситуації. Самостійно достукатися до великих комерційних банків їх не вдалося, тому в ролі помічника в налагоджені компромісного діалогу між позичальниками та банками виступив Національний банк.

Меморандум про реструктуризацію валютних кредитів було підписано ще взимку, але реальних змін так і не відбулося.

“Меморандум не діє до прийняття змін до Податкового кодексу. Тому що раніше, коли людині робили реструктуризацію і вибачення частини кредиту, їй доводилося платити з цього податок 22%. Минулого тижня до податкового законодавства таки внесли зміни, тож меморандум почне діяти вже за два тижні, коли Президент підпише цей законопроект”, – пояснила голова громадської ради при НБУ Ярослава Авраменко.

За її словами, позичальники банків не розуміють своїх прав, і радить звертатися до юристів, які допоможуть скласти запит до банку в кожній конкретній ситуації.

“Щоб не витрачати кошти на юристів, можна звернутися до нашої громадської організації й отримати безкоштовну консультацію. Ми допомагаємо людям практично, і є вже багато виграних позовів, коли ми реально допомогли, щоб людей не виселяли з приміщень, поки діє мораторій”, – розповіла Авраменко.

Вона зазначила, що масово власники валютних кредитів відчують полегшення тоді, коли Нацбанк офіційно дасть роз’яснення комерційним банкам щодо використання меморандуму. Це має відбутися протягом наступних двох тижнів.


Новости 116 - 120 из 159
Начало | Пред. | 22 23 24 25 26 | След. | Конец

Новини

   © 2015-2019 КПД Група КПД у Фуйсбуці