Кабінет Правової Допомоги
юридична компанія
Кабінет правової допомоги. Юридична компанія.

 

Новини

RSS

Почав діяти Меморандум щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті 08.05.2015 Почав діяти Меморандум щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті
Прес-реліз НБУ від 08.05.15
"Для того, щоб розпочати фактичний процес реструктуризації боргу, позичальнику необхідно письмово звернутися до банку з проханням проведення конвертації згідно з Меморандумом та зареєструвати це звернення в банку. Потім отримати письмову відповідь від банку. У разі відмови або отримання рішення про застосування умов, які є гіршими за умови Меморандуму, потрібно письмово звернутися з наданням всіх матеріалів до відповідної комісії при Громадській раді, яка буде створена найближчим часом."

 

Закон  0939 подписан Президентом! 05.05.2015 Закон 0939 подписан Президентом!

Закон 0939 о внесении изменений в Налоговый кодекс (касательно реструктуризации кредитных обязательств с иностранной валюты в гривну) подписан Президентом 05.05.15.  (ВРУ приняла закон 09.04.2015 г. во втором чтении и в целом). Ждем его публикации и на следующий день после этого он вступит в силу!

Этим законом внесли изменения в Налоговый кодекс и отменили 22% налога с дохода физлиц при прощении части валютного кредита при переводе его в гривну. Это прощение касается всех валютных кредитов, кроме тех, которые выданы сотрудникам банков.

Власники валютних кредитів відчують полегшення вже за 2 тижні 16.04.2015 Власники валютних кредитів відчують полегшення вже за 2 тижні

Після різкого стрибку курсу долара, власники валютних кредитів опинилися в майже безвихідній ситуації. Самостійно достукатися до великих комерційних банків їх не вдалося, тому в ролі помічника в налагоджені компромісного діалогу між позичальниками та банками виступив Національний банк.

Меморандум про реструктуризацію валютних кредитів було підписано ще взимку, але реальних змін так і не відбулося.

“Меморандум не діє до прийняття змін до Податкового кодексу. Тому що раніше, коли людині робили реструктуризацію і вибачення частини кредиту, їй доводилося платити з цього податок 22%. Минулого тижня до податкового законодавства таки внесли зміни, тож меморандум почне діяти вже за два тижні, коли Президент підпише цей законопроект”, – пояснила голова громадської ради при НБУ Ярослава Авраменко.

За її словами, позичальники банків не розуміють своїх прав, і радить звертатися до юристів, які допоможуть скласти запит до банку в кожній конкретній ситуації.

“Щоб не витрачати кошти на юристів, можна звернутися до нашої громадської організації й отримати безкоштовну консультацію. Ми допомагаємо людям практично, і є вже багато виграних позовів, коли ми реально допомогли, щоб людей не виселяли з приміщень, поки діє мораторій”, – розповіла Авраменко.

Вона зазначила, що масово власники валютних кредитів відчують полегшення тоді, коли Нацбанк офіційно дасть роз’яснення комерційним банкам щодо використання меморандуму. Це має відбутися протягом наступних двох тижнів.

Мітинг за прийняття змін до податкового законодавства, що стосується реструктуризації валютних кредитів, Київ, 11 лютого, 14.00 08.02.2015 Мітинг за прийняття змін до податкового законодавства, що стосується реструктуризації валютних кредитів, Київ, 11 лютого, 14.00
Мітинг відбудеться 11 лютого, 14.00,    Київ, вул. Липська, 3, Зал засідань №2

Вимагаємо якнайшвидшого прийняття змін до податкового законодавства, що стосується реструктуризації валютних кредитів та
зауваження щодо Законопроектів, які знаходяться на розгляді у Комітеті.
Наразі саме неприйняття цих поправок не дає можливості застосовувати Меморандум про реструктуризацію валютних кредитів.

4 лютого 2015 рогу ми подали звернення до Комітету з питань податкової та митної політики Верховної ради України з вимогою якнайшвидшого прийняття змін до податкового законодавства, що стосується реструктуризації валютних кредитів та зауваження щодо Законопроектів, які знаходяться на розгляді у Комітеті. До листа був доданий реєстр з більш ніж 750 позичальниками, що підтримують Меморандум про реструктуризацію валютних кредитів.
На жаль 4-го лютого Комітет переніс прийняття рішення з питання змін до податкового законодавства, що стосується реструктуризації валютних кредитів на 11 лютого.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НА МІТИНГ до Комітету - будемо ВИМАГАТИ прийняття якнайшвидшого прийняття змін до податкового законодавства, що стосується реструктуризації валютних кредитів!

Краткий отчет о событиях 21 января 2014 года 21.01.2015 Краткий отчет о событиях 21 января 2014 года

  • Зустріч з плакатами учасників Круглого столу на тему: «Реструктуризація валютних кредитів: сфери відповідальності банків, позичальників і держави»
  • Зустріч валютних позичальників, що підтримують Меморандум про реструктуризацію валютних кредитів

  • Новости 116 - 120 из 157
    Начало | Пред. | 22 23 24 25 26 | След. | Конец

    Новини

       © 2015-2019 КПД Група КПД у Фуйсбуці