Кабінет Правової Допомоги
юридична компанія
Кабінет правової допомоги. Юридична компанія.

 

Новини

RSS

Реєстр позичальників за Меморандум про реструктуризацію валютних кредитів 09.01.2015 Реєстр позичальників за Меморандум про реструктуризацію валютних кредитів
ГО "Правдива Країна" створює Реєстр позичальників, що підтримують Меморандум про реструктуризацію валютних кредитів з метою контролю за дотриманням норм Меморандуму шляхом створення комісії, яка буде супроводжувати учасників реєстру на етапі реструктуризації - щоб уникнути «підводних каменів» в додаткових угодах, щоб пункти меморандуму чітко відповідали новим взаєминам з банками, щоб конвертація сталася для цих людей в першу чергу. Це перевага для активістів руху і бажаючих вирішити проблему вже зараз, не чекаючи нового витка девальвації гривні.

Меморандум про реструктуризацію валютних кредитів став компромісним рішенням проблеми валютних кредитів - без втрат для вкладників і без "бюджетних грошей" - за допомогою домовленості всіх зацікавлених сторін. Домовленість знайшла своє втілення в Меморандумі і буде закріплена за допомогою постановив НБУ й прийняття змін до законодавства для виключення додаткових податків на банки та позичальників (більш детально про Меморандум).

Реєстр приватний
– дані з реєстру доступні тільки адміністратору веб-сайту ГО «Правдива Країна» та будуть використані тільки при необхідності і виключно для цілей забезпечення реструктуризації. Якщо Ви не бажаєте надавати якісь дані до реєстру – наберіть у відповідних полях «за запитом». Тоді за необхідності, ми звернемось до Вас додатково за такими даними. Окрім того, Ви у будь-який момент можете змінити Ваші дані. Після заповнення Реєстру Вас буде запрошено до «Групи позичальників, що приєдналися до Меморандуму про реструктуризацію валютних кредитів», що створена на веб-сайті ГО «Правдива Країна» для координації дій всіх, хто приєднався до Меморандуму.

ПРИЄДНАТИСЬ ДО РЕЄСТРУ (спочатку можете прочитати інструкцію)

Коротко про першоджерела Меморандуму про реструктуризацію валютних кредитів - як результат роботи ГО "Правдива Країна". 05.01.2015 Коротко про першоджерела Меморандуму про реструктуризацію валютних кредитів - як результат роботи ГО "Правдива Країна".

 • У квітні 2014 року для захисту прав споживачів банківських послуг була створена Громадська організація "Правдива Країна". Тоді ж ми сформулювали Мету нашої діяльності - забезпечення конструктивного діалогу між позичальниками, кредиторами та органами державної влади, для попередження економічного колапсу в країні та створення чесних умов співпраці.
 • У червні 2014 року для реалізації нашої мети ми домоглися створення Громадської ради при Національному банку України, співголовою Громадської ради стала Ярослава Авраменко - Голова ГО "Правдива Країна".
 • У жовтні 2014 року ми домоглися створення Тимчасової комісії Громадської ради з питань врегулювання проблематики реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті.
 • 16 грудня 2014 року Громадською радою було прийняте Рішення  про затвердження Пропозицій тимчасової комісії Громадської ради при Національному банку України з питань врегулювання проблематики реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті щодо запровадження дієвого механізму реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті на придбання житлової нерухомості.
 • 24 грудня 2014 року за участі Голови ГО "Правдива Країна" був узгоджений текст Меморандуму про реструктуризацію валютних кредитів, який став компромісним рішенням проблеми валютних кредитів - без втрат для вкладників і без "бюджетних грошей" - за допомогою домовленості всіх зацікавлених сторін. Домовленість знайшла своє втілення в Меморандумі і буде закріплена за допомогою постанови НБУ й прийняття змін до законодавства для виключення додаткових податків на банки та позичальників.
 • Зараз ГО "Правдива Країна" створює Реєстр позичальників, що підтримують Меморандум про реструктуризацію валютних кредитів з метою контролю за дотриманням норм меморандуму.
 • ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО МЕМОРАНДУМУ!

  Погоджено остаточний текст Меморандуму щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті 26.12.2014 Погоджено остаточний текст Меморандуму щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті
  Банки, Національний банк України та Громадська рада при Національному банку України (далі – Громадська Рада) погодили остаточний текст Меморандуму щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті (далі – Меморандум). Наразі триває процес підписання Меморандуму банками, що мають найбільший портфель кредитів фізичних осіб у іноземній валюті.

  Мітинг "Кредитний майдан ПРОТИ ФІНАНСОВОГО РАБСТВА", 16-17 грудня 2014 г., Київ, Верховна Рада, 10.00 06.12.2014 Мітинг "Кредитний майдан ПРОТИ ФІНАНСОВОГО РАБСТВА", 16-17 грудня 2014 г., Київ, Верховна Рада, 10.00
  Мітинг "Кредитний майдан ПРОТИ ФІНАНСОВОГО РАБСТВА", 16 грудня 2014 г., Київ, Верховна Рада, 9.00
  Продовження - 17 грудня 2014 г., Київ, Верховна Рада, 10.00

  9 місяців триває Кредитний майдан. 9 місяців влада плює на проблеми тих, про кого вона "забула" у запалі девальвації гривні та введення "плаваючого курсу".
  9 місяців Україна не чує і не бачить несправедливості по відношенню до її громадян.
  Так, погано зараз всім. Так, війна, так, економіка ...
  Тільки в той же час держава витрачає сотні мільярдів на підтримку банків і ЖОДНОЇ КОПІЙКИ на людей, які через дії держави опинилися на межі.
  Може, Україна таки почує своїх громадян ДО того як держава їх обкраде і викине на вулицю?
  Саме - обкраде! Бо ці люди виплатили вже вартість житла (або - майже виплатили) і йдеться тільки про те, що банки, забравши їх житло, отримають надприбуток.


  ПРИХОДЬ НА МІТИНГ! Скажи НІ валютному рабству!


  Голова ГО "Правдива Країна" Ярослава Авраменко про валютні кредити 24.11.2014 Голова ГО "Правдива Країна" Ярослава Авраменко про валютні кредити

  Передача від 19.11.2014. У центрі уваги.

  Голова ГО "Правдива Країна" Ярослава Авраменко - співголова Громадської ради при Національному банку України - про валютні кредити.  Новости 116 - 120 из 152
  Начало | Пред. | 22 23 24 25 26 | След. | Конец

  Новини

     © 2015-2018 КПД Група КПД у Фуйсбуці