Кабінет Правової Допомоги
юридична компанія
Кабінет правової допомоги. Юридична компанія.

 

Новини

RSS

ГО «Правдива країна» и Адвокатский кабинет прекратили свое сотрудничество. 01.08.2015 ГО «Правдива країна» и Адвокатский кабинет прекратили свое сотрудничество.
ГО «Правдива країна» и Адвокатский кабинет прекратили свое сотрудничество.
Заемщики, заключившие договора с АК, могут перезаключить их с Кабинетом правовой помощи на аналогичных условиях.

Великі валютні позичальники надурили депутатів 03.07.2015 Великі валютні позичальники надурили депутатів
У студії Телеканалу новин "24", — президент Асоціації українських банків Олександр Сугуняко та голова Громадської ради при НБУ Ярослава Авраменко подискутували, як має виглядати соціальна справедливість щодо людей, які мають віддавати банкам валютні кредити.

  Що ж все-таки робити з проблемою валютних позичальників? (Громадська Рада при НБУ) 30.06.2015 Що ж все-таки робити з проблемою валютних позичальників? (Громадська Рада при НБУ)
Дубас Андрій (НБУ): Громадською радою при Національному банку України буде створено комісію, яка розглядатиме скарги в разі невиконання банками взятих на себе зобов’язань щодо реструктуризації кредитів за умовами Меморандуму. І саме позичальники повинні увійти до складу цієї комісії. Таким чином питання хоч і поступово, але все ж вирішуватиметься. Також виникає питання щодо банків, які не підписали Меморандум. У травні 2015 року в Національному банку відбулася нарада з керівниками цих банків, які заявили про те, що реструктуризують споживчі кредити, але на умовах власних програм реструктуризації. І, зрозуміло, якщо позичальник погоджується на таку реструктуризацію – це позитив, оскільки на один проблемний кредит в іноземній валюті стане менше. Не можна також не згадати про банки, які долучилися до Меморандуму, але станом на сьогодні віднесені до категорії неплатоспроможних (ПАТ “КБ “НАДРА”, АТ “Дельта Банк” та інші). Уже підготовлено проект закону, що передбачатиме можливість для тимчасового адміністратора Фонду гарантування вкладів фізичних осіб здійснювати в таких банках реструктуризацію валютних кредитів. Тож тепер рішення за парламентом

В ваш банк введена временная администрация. Что делать? 16.06.2015 В ваш банк введена временная администрация. Что делать?
Что делать, если Ваш банк попал в список проблеммных банков? Если в банк введена временная администрация, банк объявлен банкротом и готовится ликвидация банка, в банк введен куратор. Для банков, находящихся в стадии ликвидации, указаны банки-агенты, выдающие средства клиентам ликвидируемых банков.  Если ваш банк в этом списке, что делать?

Действия для тех, кто хочет воспользоваться Меморандумом 13.05.2015 Действия для тех, кто хочет воспользоваться Меморандумом
Последовательность действий для тех, кто хочет воспользоваться меморандумом была представлена на пресс-конференции Чи полегшить реструктуризація валютних кредитів життя боржникам?


Новости 96 - 100 из 142
Начало | Пред. | 18 19 20 21 22 | След. | Конец

Новини

   © 2015-2018 КПД Група КПД у Фуйсбуці