Кабінет Правової Допомоги
юридична компанія
Кабінет правової допомоги. Юридична компанія.

 

Новини

Фонд гарантування вкладів змінює підхід до продажу прав вимоги за кредитами фізичних осіб, забезпеченими іпотекою 31.07.2018

Фонд гарантування вкладів змінює підхід до продажу прав вимоги за кредитами фізичних осіб, забезпеченими іпотекою

Про це Фонд гарантування вкладів повідомив у прес-релізі від 31.07.18. У першу чергу, зміни стосуються політики формування та продажу пулів. Перші, сформовані за новими принципами пули, будуть торгуватися в системі ProZorro. Продажі уже у вересні цього року.
У першу чергу, зміни стосуються політики формування та продажу пулів. Перші, сформовані за новими принципами пули, будуть торгуватися в системі ProZorro.Продажі уже у вересні цього року.

- усі не продані у ході індивідуальних торгів на голландському аукціоні іпотечні кредити на наступні торги виставлятимуться тільки у складі пулу.
- до складу такого «зібраного лоту» включатимуться щонайменше по 10 активів, сукупною вартістю від 30 мільйонів гривень.
- формуватимуться пули за принципом спільності однієї або декількох ознак, таких як регіон, валюта договору, період проведення торгів, місцезнаходження предмету застави тощо.
- якщо аукціони будуть визнані такими, що не відбулися – у подальшому із них формуватимуться ще крупніші пули, сукупною вартістю, орієнтовно, від 100 млн грн.
- У ході одного голландського аукціону вартість пулу максимально може знизитися лише на 50% від початкової ціни.

Будь в курсі, Ваш КПД.
Возврат к списку

Новини

   © 2015-2018 КПД Група КПД у Фуйсбуці