Кабінет Правової Допомоги
юридична компанія
Кабінет правової допомоги. Юридична компанія.

 

Інформація про компанію

Кабінет правової допомоги - високоспеціалізована команда фахівців у галузі банківського, корпоративного та цивільного права


Про нас

В умовах коли економічна криза набула свого апогею, банківська система стягнення заборгованості охопила значну кількість людей,а по виплаті кредиту не видно кінця-краю виникла необхідність в створені компанії яка знає шляхи вирішення цієї складної ситуації. Саме тому ми підібрали спеціалізований персонал який має необхідні знання, навички та досвід у вирішені цих завдань.
 До таких відносин входять:
  • кредитні спори між Позичальниками та банками;
  • спори між Позичальниками та кредитними спілками,
  • приватними забудовниками та Покупцями;
  • страховими компаніями та страхувальниками.

ТОВ «Кабінет правової допомоги» - це високоспеціалізована команда фахівців у галузі банківського, корпоративного та цивільного права що має багаторічний досвід вирішення спорів між Позичальниками та Кредиторами у різних сферах цивільних та господарських правовідносин. 

В умовах коли економічна криза набула свого апогею, а банківська система стягнення заборгованості охопила значну кількість людей і по виплаті кредиту не видно кінця-краю виникла необхідність в створені компанії яка вміє використовувати ці події на користь Позичальників. Саме тому ми підібрали спеціалізований персонал який має необхідні знання, навички та досвід.

Уся діяльність компанії спрямована на захист інтересів Позичальників, вкладників, інвесторів. Ми співпрацюємо із громадською організацією "Правдива Країна", співголовою Громадської Ради при Національному Банку України, засновниками руху «Кредитний майдан».

             
постеры4.jpg

Про компанію

   © 2015-2019 КПД Група КПД у Фуйсбуці